Hakkımızda

YÜKSELLER TEKSTİL

20 yıldır, kalitesinden ödün vermeden üretim yapan Yükseller, Türkiye’den dünyaya açılan döşemelik kumaş sektörünün önde gelen kuruluşlarındandır. Polyester, viskon, şönil, fantezi karışımlı ipliklerde çeşitli kalitelerde döşemelik kumaşlar üretmektedir.

Bugün üretiminin %90’ını ihraç ederken, her geçen gün dünyanın farklı bölgelerinden, yeni müşterilerle kalitesini paylaşan Yükseller, dünyanın önemli pazarlarında kültürel farklılıkları göz önüne alan tasarım yaklaşımıyla, müşteriye özel üretimler yapmaktadır.Yükseller, teknolojiyi yakından takip eden, insan kaynaklarını önemseyen, kalite ve estetik prensiplerinden ödün vermeyen, vizyonu geleceğe dönük yaklaşımıyla 20. yılını kutlamaktadır.
​-Yükseller, modern üretim parkuruyla, hizmet ağını sürekli geliştiren bir yapıya sahiptir.Modayı ve dünyadaki trendleri yakından takip ederek, her yıl yenilediği koleksiyonlarını, dünyanın önde gelen fuarlarında, üst düzey markalardan oluşan hedef kitlesiyle buluşturmaktadır.Yüksellerde hayal etmekle başlayan üretim süreci, kalitesini dokunup hissettiğiniz bir kumaş olarak elinize gelmektedir.Ticari ilişkilerde dürüstlüğü olmazsa olmaz kabul eden yaklaşımı ve müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan felsefesi ile
Yükseller kaliteyi arayanlar için doğru adrestir.